VIEWSONIC VA2432-H-2 23.8" IPS 100Hz
VIEWSONIC VA2432-H-2 23.8" IPS 100Hz
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 23.8 inch |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Време за реакция | 1 ms |
| Яркост | 250 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | NTSC 72% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x VGA (D-Sub) |
| Накланяне (Tilt) | -3° ~ +20° |
| Монтиране на стойка (VESA) | 75 x 75 mm |
| Консумирана мощност | 19 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 2.70 kg |
| Тегло без стойка | 2.40 kg |
| Видео функции |
Flicker-Free Low Blue Light |
| Други характеристики | HDMI кабел |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
VA2432-H-2
|
Виж също:
Монитори VIEWSONIC