GIGABYTE GeForce RTX 3060 VISION OC 12GB GDDR6
Видео карта, 192 bit, Препоръчително захранване 550W
GIGABYTE GeForce RTX 3060 VISION OC 12GB GDDR6
Видео карта, 192 bit, Препоръчително захранване 550W
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Чипсет | NVIDIA |
| Серия | RTX 3000 Series |
| Графичен процесор | GeForce RTX 3060 12GB |
| Капацитет памет | 12 GB |
| Размер на шината | 192 bit |
| Тип памет | GDDR6 |
| Препоръчително захранване | 550W |
| Тип карта | Gaming |
| Конектори за захранване | 8-pins |
| Брой слотове | Dual Slots |
| Специални характеристики | RGB Fusion |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Честота процесор | 1837 Mhz |
| Честота памет (MHz) | 15 000 |
| Вид охлаждане | Активно |
| Bus Standard | PCI Express 4.0 x16 |
| Maximum Display | 4 |
| VR Ready | Да |
| Размери (GPU) | 280 x 116.7 x 40.4 |
| Гаранция | 36 месеца |
Характеристики
Стриймващи мултипроцесори NVIDIA Ampere
2-о поколение RT ядра
3-о поколение ядра Tensor
Разчита на мощта на GeForce RTX™ 3060
Интегрирана памет 12GB GDDR6 със 192-битов интерфейс за паметта
Охладителна система WINDFORCE 3X с алтернативно въртящи се вентилатори
RGB Fusion 2.0
Защитена метална задна плоча
Честота на графичното ядро
1837 MHz (Референтна карта: 1777 MHz)
Виж също:
Дънни платки GIGABYTE, Видео карти GIGABYTE, Захранвания GIGABYTE, Кутии за компютри GIGABYTE, Solid State Drive (SSD) GIGABYTE, Входно-изходни контролери GIGABYTE, Офис клавиатури GIGABYTE, Безжични адаптери GIGABYTE, Слушалки GIGABYTE, Геймърски мишки GIGABYTE, USB кабели GIGABYTE, Геймърски столове GIGABYTE, Монитори GIGABYTE, Охладители за процесори GIGABYTE, Вентилатори GIGABYTE