GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 TI MASTER 8GB GDDR6X
Видео карта
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 TI MASTER 8GB GDDR6X
Видео карта
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Чипсет | NVIDIA |
| Серия | RTX 3000 Series |
| Графичен процесор | GeForce RTX 3070 Ti |
| Капацитет памет | 8 GB |
| Размер на шината | 256 bit |
| Тип памет | GDDR6X |
| Препоръчително захранване | 850W |
| Тип карта | Gaming |
| Конектори за захранване |
2 x 8-pin 6-pins |
| Брой слотове | Triple Slot |
| Специални характеристики | NVIDIA NVLink |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Честота процесор | 1875 Mhz |
| Вид охлаждане | Активно |
| Bus Standard | PCI Express 4.0 x16 |
| Maximum Display | 4 |
| VR Ready | Да |
| CUDA ядра | 6144 |
| Размери (GPU) | 324 x 142 x 70 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
KEY FEATURE
NVIDIA Ampere Streaming Multiprocessors
2nd Generation RT Cores
3rd Generation Tensor Cores
Powered by GeForce RTX™ 3070 Ti
Integrated with 8GB GDDR6X 256-bit memory interface
MAX-Covered cooling
LCD Edge View
RGB Fusion 2.0
6 video outputs
Protection metal back plate
4 years warranty (Online registration required)
CORE CLOCK
1875 MHz (Reference Card: 1770 MHz)

Виж също:
Дънни платки GIGABYTE, Видео карти GIGABYTE, Захранвания GIGABYTE, Кутии за компютри GIGABYTE, Solid State Drive (SSD) GIGABYTE, Входно-изходни контролери GIGABYTE, Офис клавиатури GIGABYTE, Безжични адаптери GIGABYTE, Слушалки GIGABYTE, Геймърски мишки GIGABYTE, USB кабели GIGABYTE, Геймърски столове GIGABYTE, Монитори GIGABYTE, Охладители за процесори GIGABYTE, Вентилатори GIGABYTE