Vention външна звукова карта
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | USB |
| Конектори(вход) | Output interface : 3.5 mm microphone, 3.5 mm earphone |
| Конектори(изход) | 3.5 mm Stereo jack x 2 |
| Други |
Външна звукова карта Shell material - Aluminium alloy Сребрист цвят |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
VAB-S13
|
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Vention |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | VAB-S13 |
| ТИП | Външна звукова карта |
| ИНТЕРФЕЙС | USB 2.0 |
| ПОРТОВЕ | 3.5 mm Stereo jack x 2 |
| Х-КА 1 | Output interface : 3.5 mm microphone, 3.5 mm earphone |
| Х-КА 2 | Shell material - Aluminium alloy |
| ЦВЯТ | Сребрист |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6922794717725 |
Виж също:
HDMI кабели VENTION, DisplayPort кабели VENTION, Адаптери и конвертори VENTION, USB кабели VENTION, Мрежови кабели VENTION, VGA кабели VENTION, Аудио кабели VENTION, Зарядни за телефони VENTION, Звукови карти VENTION, Инструменти VENTION, Блутут адаптери VENTION, USB хъбове VENTION, DVI кабели VENTION, Захранващи кабели VENTION