Vention удължител HDMI 2.0 4K - 0.5m
Vention удължител HDMI 2.0 4K - 0.5m
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Удължител |
| Конектор 1 |
HDMI Женски |
| Конектор 2 |
HDMI Женски |
| Дължина | 0.50 m |
| Версия HDMI | v2.0 |
| Скорост на обмен на данни | 18.0 Gbps |
| Резолюция | 4K (3840 x 2160) |
| Честота на опресняване | 4K@60Hz |
| Екранировка | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
AAXBD
|
Виж също:
HDMI кабели VENTION, DisplayPort кабели VENTION, Адаптери и конвертори VENTION, USB кабели VENTION, Мрежови кабели VENTION, VGA кабели VENTION, Аудио кабели VENTION, Зарядни за телефони VENTION, Звукови карти VENTION, Инструменти VENTION, Блутут адаптери VENTION, USB хъбове VENTION, DVI кабели VENTION, Захранващи кабели VENTION