Начало
Кабели и преходници
-Кабели необработени-
VENTION
Vention кабел USB4.0 Type-C/Type-C 100W, LED display 2m - TAYBH
Vention кабел USB4.0 Type-C/Type-C 100W, LED display 2m - TAYBH
Начало
Кабели и преходници
-Кабели необработени-
VENTION
Vention кабел USB4.0 Type-C/Type-C 100W, LED display 2m - TAYBH
Vention кабел USB4.0 Type-C/Type-C 100W, LED display 2m - TAYBH
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Кабел |
| Дължина кабел | 2.00 м |
| Цвят | Черен |
| Позлатени конектори | Да |
| Трансфер на данни | 480 MBit/s |
| Други |
E-marker chip PD100W (48V/5A) Two-way Charge Tensile Braided Jacket |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 8K@ 60Hz |
| Гаранция | 24 месеца |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Vention |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | TAYBH |
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | USB 4.0 Type-C Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | USB 4.0 Type-C Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 2 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 8K@ 60Hz |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 480 Mb/s |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PD100W (48V/5A) Two-way Charge E-marker chip Tensile Braided Jacket |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6922794772571 |
Виж също:
HDMI кабели VENTION, DisplayPort кабели VENTION, Адаптери и конвертори VENTION, USB кабели VENTION, Мрежови кабели VENTION, VGA кабели VENTION, Аудио кабели VENTION, Зарядни за телефони VENTION, Звукови карти VENTION, Инструменти VENTION, Блутут адаптери VENTION, USB хъбове VENTION, DVI кабели VENTION, Захранващи кабели VENTION