Vention DisplayPort > HDMI 4K - 1.5m
Vention DisplayPort > HDMI 4K - 1.5m
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Кабел |
| Конектор 1 |
DisplayPort Мъжки |
| Конектор 2 |
HDMI Мъжки |
| Дължина | 1.5 m |
| Резолюция | 4K (3840 x 2160) |
| Честота на опресняване | 4K@30Hz |
| Екранировка | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
HAGBG
|
Виж също:
HDMI кабели VENTION, DisplayPort кабели VENTION, Адаптери и конвертори VENTION, USB кабели VENTION, Мрежови кабели VENTION, VGA кабели VENTION, Аудио кабели VENTION, Зарядни за телефони VENTION, Звукови карти VENTION, Инструменти VENTION, Блутут адаптери VENTION, USB хъбове VENTION, DVI кабели VENTION, Захранващи кабели VENTION