Тонер касета UPRINT MLT-D111L, SAMSUNG M2020/M2022/М2070/M2026, 1800 k, Черен
Начало
Консумативи
Консумативи за лазерен печат
UPRINT
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип консуматив | Тонер касета |
| Консуматив | Съвместим |
| Марка принтер | Samsung |
| Цвят | Black(Черен) |
| Макс. брой копия | 1800 |
| Арт. номера |
LF-TON-SAM-CAS-D111L-UP
Съвместима с: Samsung
Xpress M 2020
Xpress M 2020 W
Xpress M 2021
Xpress M 2021 W
Xpress M 2022 W
Xpress M 2026 W
Xpress M 2070 F
Xpress M 2070 FW
Xpress M 2070 Series
Xpress M 2070 W
Xpress M 2071 FH
Xpress M 2071 FW
Xpress M 2071 HW
Xpress M 2071 Series
Xpress M 2071 W
Xpress M 2078 F
Xpress M 2078 W
Xpress SL-M 2000 Series
Xpress SL-M 2022
Xpress SL-M 2022 W