Silicon Power SSD DS72 Red - 500GB
Silicon Power SSD DS72 Red - 500GB
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 500 GB |
| Интерфейс | USB 10Gbps |
| Конектор |
USB-A USB-C |
| Скорост на четене | 1050 MB/s |
| Скорост на запис | 1000 MB/s |
| Цвят | Червен |
| Тегло | 15.6 g |
| Размери | 80.92 x 21.3 x 10.4 mm |
| Гаранция | 60 месеца |