SAPPHIRE NITRO+ 9070 XT POLAR 16GB
Phantomlink | 11348-09-20G
SAPPHIRE NITRO+ 9070 XT POLAR 16GB
Phantomlink | 11348-09-20G
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Чипсет | AMD |
| Серия | RX 9000 Series |
| Графичен процесор | Radeon RX 9070 XT |
| Капацитет памет | 16 GB |
| Размер на шината | 256 bit |
| Тип памет | GDDR6 |
| Препоръчително захранване | 850W |
| Конектори за захранване | 16-pin |
| Брой слотове | 3.2 slot |
| Специални характеристики |
DirectX 12 Ultimate | OpenGL 4.6 AMD FidelityFX |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Честота процесор | 3060 MHz |
| Честота памет (MHz) | 20 Gbps |
| Bus Standard | PCI Express 5.0 x16 |
| Stream процесори | 4096 |
| Размери (GPU) | 330 x 141.25 x 64.18 mm |
| Консумирана енергия при работа | 330 W |
| Тегло (GPU) | - |
| Интерфейс (GPU) |
2 x Display Port 2 x HDMI |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
72490
|
Виж също:
Видео карти SAPPHIRE, Дънни платки SAPPHIRE