Samsung S50GA 34" VA 21:9 100Hz
34" ViewFinity S5 монитор S50GA LS34C500GAUXEN
Samsung S50GA 34" VA 21:9 100Hz
34" ViewFinity S5 монитор S50GA LS34C500GAUXEN
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 34.0 inch |
| Резолюция | 3440 x 1440 |
| Тип на панела | VA |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 300 cd/㎡ |
| Контраст | 3000:1 |
| Тип екран | UltraWide |
| Аспект изображение | 21:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | NTSC 72% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port Headphone |
| Накланяне (Tilt) | -2° ~ +22° |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 32 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 4.90 kg |
| Тегло без стойка | 4.20 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Flicker-Free HDR10 PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) |
| Други характеристики | HDMI кабел |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
LS34C500GAUXEN
|