Samsung Odyssey Ark 55" Mini-LED
Монитор Quantum Curved 1000R, 4K 3440x1440,165 Hz, 1ms GTG
Samsung Odyssey Ark 55" Mini-LED
Монитор Quantum Curved 1000R, 4K 3440x1440,165 Hz, 1ms GTG
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 55.0 inch |
| Резолюция | 3440 x 1440 |
| Тип на панела | |
| Технология | Quantum Dot Mini-LED |
| Честота на опресняване | 165 Hz |
| Време за реакция | 1 мс |
| Яркост | 600 cd/㎡ |
| Контраст | 1 000 000 : 1 |
| Аспект изображение | 21:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Портове | 1 x HDMI |
| USB Портове | USB 2.0 |
| Допълнителни портове | RJ45 Ethernet (LAN) |
| Накланяне (Tilt) | -10˚~10˚ |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | Не |
| Въртене (портрет) Pivot | 90° |
| Регулиране височина (Height) | до 270 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 200 x 200 mm |
| Вградени говорители | Да |
| Консумирана мощност | 50 W |
| Цвят | Сребрист |
| Размери | 1176.02 x 1102.36 x 317.5 mm |
| Тегло | 41.50 kg |
| Специални характеристики |
FreeSync Premium Pro 95% DCI-P3 Curved 1000R Операционна система: Tizen™ Вградена безжична LAN мрежа: WiFi 5 VESA DisplayHDR True Black 400 HDR10+ |
| Енергиен клас | Class G |
| Гаранция | 36 месеца |