Samsung G91F 49" VA 32:9 144Hz
49" Odyssey G9 G91F DQHD 144Hz Gaming Monitor
Samsung G91F 49" VA 32:9 144Hz
49" Odyssey G9 G91F DQHD 144Hz Gaming Monitor
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 49.0 inch |
| Резолюция | 5120 x 1440 |
| Тип на панела | VA |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| Време за реакция | 1 ms |
| Яркост | 350 cd/㎡ |
| Контраст | 2500:1 |
| Тип екран |
UltraWide Curved |
| Аспект изображение | 32:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | DCI-P3 92% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port Headphone 2 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -2° ~ +11° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +15° ~ -15° |
| Регулиране височина (Height) | до 120 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 45 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 15.60 Kg |
| Тегло без стойка | 10.60 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Premium Pro Flicker-Free HDR10+ PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) VESA DisplayHDR 600 |
| Други характеристики |
Curvature 1000R Factory Calibration DisplayPort кабел |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
LS49FG910EUXEN
|