Razer Viper Ultimate Wireless
Hyperspeed Wireless technology, True 20,000 DPI Focus+ optical sensor, 50 G acceleration, Razer Optical Mouse Switches rated for 70M clicks, Ambidextrous shape, Razer Chroma™ lighting with true 16.8 million colors
Razer Viper Ultimate Wireless
Hyperspeed Wireless technology, True 20,000 DPI Focus+ optical sensor, 50 G acceleration, Razer Optical Mouse Switches rated for 70M clicks, Ambidextrous shape, Razer Chroma™ lighting with true 16.8 million colors
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Свързване | Безжична |
| Брой бутони | 8 |
| Цвят | Черен |
| Interface receiver | USB 2.0 |
| Дължина на кабела | 1.80 m |
| Дълбочина | 126.8 mm |
| Височина | 37.8 mm |
| Ширина | 57.6 mm |
| Чувствителност | 20000 DPI |
| Сензор | Оптичен |
| Гаранция | 24 месеца |
Razer Viper Ultimate, Hyperspeed Wireless technology, True 20,000 DPI Focus+ optical sensor, 50 G acceleration, Razer Optical Mouse Switches rated for 70M clicks, Ambidextrous shape, Razer Chroma™ lighting with true 16.8 million colors