Razer Basilisk V2
Геймърска мишка RZ01-03160100-R3M1
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Свързване | С кабел |
| Брой бутони | 8 |
| Цвят | Черен |
| Размери (Mouse) | 60 x 130 x 42 мм |
| Подсветка | RGB |
| Дължина на кабела | 2.00 m |
| Други (Mouse) |
Лява ръка Дясна ръка 50G Accelerated Speed |
| Чувствителност | 20000 DPI |
| Тегло | 92 g |
| Сензор | Razer 5G |
| Гаранция | 24 месеца |
Разположение на устройството : Външен
Технология на свързване : Wired
Интерфейс : USB Type A
Брой бутони : 11
Функция на бутона : Програмируем
Чувствителност при движение : 20000 dpi
Макс. и мин. чувствителност при движение : 800dpi
1800dpi
4000dpi
9000dpi
Технология на устройство : Оптичен
Характеристики на мишка : Подходяща за лява и дясна ръка
Скролиращо колело
Built-in memory
RGB lighting
Razer Synapse
Razer Synapse 3
Razer Optical Mouse Switches
Максимално ускорение : 50 G
Външен цвят : Черен
Дължина на кабела : 2.1 m
Включени аксесоари : Упътване за бързо стартиране
Дълбочина : 130 mm
Височина : 42 mm
Ширина : 60 mm