Работна станция Fujitsu CELSIUS W5011 i7-11700K/ 2 x 16GB/ 512GB SSDNVMe/ DVD-RW/ Win10Pro
Работна станция Fujitsu CELSIUS W5011 i7-11700K/ 2 x 16GB/ 512GB SSDNVMe/ DVD-RW/ Win10Pro
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Брой ядра | 8 |
| Кеш на процесор (MB) | 16 |
| Вграден звук | Realtek ALC623 |
| Честота памет | 3200 MHz |
| Поддържан капацитет памет (max) | 128GB |
| Капацитет HDD (GB) | 0 GB |
| Капацитет SSD (GB) | 512 GB |
| Интерфейс хард диск | SATAIII |
| Оптично устройство DVD+/-RW | DVD RW |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Мишка | не |
| Клавиатура | не |
| Размери (мм) | 180 x 304 x 375 мм |
| Тегло (кг) | 10 |
| Цвят | Черен |
| Тип съхранение | SSD |
| Тип процесор | i7 |
| Производител процесор | Intel® |
| Архитектура процесор | Rocket Lake |
| Предназначен за | Business |
| Гаранция | 36 месеца |
Графична работна станция Fujitsu CELSIUS W5011 i7-11700K/ 2 x 16GB/ 512GB SSDNVMe/ DVD-RW/ Win10Pro
-Без компромис по отношение на производителност, разширяемост и цена
Проектиран с мисъл за клиентите на CAD: производителност, надеждност и голяма гъвкавост - на
достъпна цена
• Изберете между най-новото 11-то поколение процесори Intel® Core™ или мощния Intel® Xeon®
• Семейство процесори W-1300
• Поддръжка на Windows 10 Pro
• До 128 GB DDR4 3200 MT/s памет (вкл. ECC)
• два слота за графични карти (до NVIDIA RTX™ A5000)
• Широк избор от процесори и професионални графични карти
• Поддръжка на 24/7 работа с надеждни високоиздръжливи и критични за бизнеса устройства
Работна станция, готова за VR
Иновативен дизайн, спестяващ пространство - произведен в Европа
• 21-литрова настолна работна станция Micro Tower
• Работи с усъвършенствани графични карти, готови за VR
• Оптимизирани решения за управление на топлината и охлаждане
• Насладете се на тиха работна среда благодарение на ниските емисии на шум
• Изчистен интериор без претрупване с по-малко кабели и технология за студено включване за твърди дискове вътре
• Достъп без инструменти до компоненти за лесен достъп и надграждане
• Високоскоростен трансфер на данни със SSD NVMe
• Поддържа огромно количество съхранение на данни с 4 слота за съхранение