PHILIPS TAE2146 In-ear White
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | In-Ear |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Размер говорители | 10 mm |
| Чувствителност | 104 dB |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип кабел |
Fixed Rubber |
| Дължина кабел | 1.2 m |
| Съвместимост |
PC Windows macOS Smartphone |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 14 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
TAE2146WT/00
|
Виж също:
Монитори PHILIPS, Слушалки PHILIPS