PHILIPS TAE1105 In-ear White
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | In-Ear |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | 3.5 mm TRRS (4-pin) |
| Размер говорители | 8.6 mm |
| Чувствителност | 102 dB |
| Съпротивление | 16 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип кабел |
Fixed Rubber |
| Дължина кабел | 1.2 m |
| Съвместимост | Устройства с 3.5mm жак |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 15 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
TAE1105WT/00
|
Виж също:
Монитори PHILIPS, Слушалки PHILIPS