Philips 27E2N2500 27" IPS 2K 120Hz
Philips 27E2N2500 27" IPS 2K 120Hz
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Време за реакция | 1 ms |
| Яркост | 300 cd/㎡ |
| Контраст | 1500:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x Display Port |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 23 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 3.20 kg |
| Тегло без стойка | 2.90 kg |
| Видео функции |
Flicker-Free Adaptive Sync HDR10 Low Blue mode |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
27E2N2500/00
|
Виж също:
Монитори PHILIPS