Philips 222B1TC 21.5" IPS Touch Screen
LCD монитор със SmoothTouch
Philips 222B1TC 21.5" IPS Touch Screen
LCD монитор със SmoothTouch
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 21.5 inch |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 75 Hz |
| Време за реакция | 4 ms |
| Яркост | 250 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран |
Wide Touch Screen |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
Adobe RGB 84% NTSC 85% sRGB 102% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x Display Port 1 x VGA (D-Sub) Headphone 4 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +90° |
| Регулиране височина (Height) |
до 85 mm до 184 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Консумирана мощност | 13 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.10 kg |
| Тегло без стойка | 2.80 kg |
| Видео функции |
Flicker-Free Adaptive Sync Low Blue mode |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
222B1TC/00
|
Виж също:
Монитори PHILIPS