PALIT RTX 3060 Dual 12GB GDDR6
Видео карта, 192bit, 1xHDMI, 3xDP, PCI-E 4.0, max resolution 7680x4320, recommended Power 550W
PALIT RTX 3060 Dual 12GB GDDR6
Видео карта, 192bit, 1xHDMI, 3xDP, PCI-E 4.0, max resolution 7680x4320, recommended Power 550W
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Чипсет | NVIDIA |
| Серия | RTX 3000 Series |
| Графичен процесор | GeForce RTX 3060 12GB |
| Капацитет памет | 12 GB |
| Размер на шината | 192 bit |
| Тип памет | GDDR6 |
| Препоръчително захранване | 550W |
| Конектори за захранване | 8-pins |
| Брой слотове | 2 Slot |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Честота памет (MHz) | 15 Gbps |
| Bus Standard | PCI Express 4.0 x16 |
| Maximum Display | 4 |
| GPU Core Speed Boost | 1777 MHz |
| Височина | 40 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Дълбочина | 245 мм |
| Ширина на канал за паметта | 360 GB/s |
| Гаранция | 36 месеца |
Palit RTX 3060 Dual 12GB GDDR6, 192bit, 1xHDMI, 3xDP, PCI-E 4.0, max resolution 7680x4320, recommended Power 550W, NE63060019K9-190AD.
Виж също:
Видео карти PALIT