Palit nVidia GTX 1650 GamingPro 4GB GDDR6
Видео карта, 128bit, 2xDsplayPort, HDMI, part# NE6165001BG1-1175A
Palit nVidia GTX 1650 GamingPro 4GB GDDR6
Видео карта, 128bit, 2xDsplayPort, HDMI, part# NE6165001BG1-1175A
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Чипсет | NVIDIA |
| Серия | GTX 1600 Series |
| Графичен процесор | GeForce GTX 1650 |
| Капацитет памет | 4 GB |
| Размер на шината | 128 bit |
| Тип памет | GDDR6 |
| Препоръчително захранване | 300W |
| Конектори за захранване | 6-pins |
| Брой слотове | 2 Slot |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Честота памет (MHz) | 12 Gbps |
| Bus Standard | PCI Express 3.0 x16 |
| Maximum Display | 3 |
| GPU Core Speed Boost | 1590 MHz |
| Височина | 40 mm |
| Ширина | 112 mm |
| Дълбочина | 170 mm |
| Ширина на канал за паметта | 192 GB/s |
VC Palit nVidia GTX1650 GamingPro 4GB GDDR6 , 128bit, 2xDsplayPort, HDMI, part# NE6165001BG1-1175A
Виж също:
Видео карти PALIT