Orico PW11-6P25R 6in1 USB-C
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Докинг станция |
| Интерфейс (свързване) | USB-C 5Gbps |
| Брой USB портове | 4 |
| USB Портове |
USB-C (PD) x1 USB-A 5Gbps x3 |
| Видео Портове | HDMI x1 |
| Други Портове | RJ-45 (2.5Gb) |
| Видео резолюция | 4K @30Hz 4096 x 2160 |
| Кабел | Дължина: 0.20m |
| Размер | 92 x 44.4 x 17 mm |
| Цвят | Сребрист |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
PW11-6P25R-GY-BP
|
Support system: Windows/Linux/Mac OS/Android
Виж също:
Подложки за мишка ORICO, Блутут адаптери ORICO, Четци за карти ORICO, USB хъбове ORICO, Кутии за дискове ORICO, Зарядни за телефони ORICO, DisplayPort кабели ORICO, USB кабели ORICO, Звукови карти ORICO, Мрежови карти ORICO, Организиране на кабели ORICO, Охлаждащи поставки за лаптопи ORICO, Стойки и аксесоари ORICO, Стойки за монтаж ORICO, Сторидж устройства ORICO, Адаптери и конвертори ORICO