MSI PRO MP275 E14L 27" IPS 144Hz
4711377379717
MSI PRO MP275 E14L 27" IPS 144Hz
4711377379717
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| Време за реакция | 1 ms |
| Яркост | 300 cd/㎡ |
| Контраст | 1500:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
Adobe RGB 80% DCI-P3 85% sRGB 110% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x VGA (D-Sub) 1 x Audio Output 1 x Audio Input |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 3.90 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Anti-Flicker Less Blue Light |
| Други характеристики | HDMI кабел |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
PRO_MP275_E14L
|
- PerfectEdge - the 4-side slim bezel design allows users to fully immerse themselves in a multi-display setup
- Enjoy the high-quality entertainment with a smoother 144Hz high refresh rate.
- TÜV certified display ensures the protection and health of eyesight.
- MSI EyesErgo technology with Anti-Flicker technology helps prevent eye strain and fatigue.
- MSI Eye-Q Check helps have self-check eyes & reminds to take a rest while using the monitor for a long time.
- VESA Mountable design provides a tidy setup, enhancing user comfort and organization.
- MSI Power Link allows your MSI desktop to power on with a single press of the monitor's power button.
- Maintain versatility across various devices by utilizing multiple input sources, such as HDMI™ and D-Sub(VGA) ports.
- Standard VESA mountable & Accessory Slot design.
- Two built-in speakers