MSI MPG 321URX 31.5" QD-OLED 4K 240Hz
MSI MPG 321URX 31.5" QD-OLED 4K 240Hz
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 31.5 inch |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Тип на панела | QD-OLED |
| Честота на опресняване | 240 Hz |
| Време за реакция | 0.03 ms |
| Яркост | 250 cd/㎡ |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
Adobe RGB 97% DCI-P3 99% sRGB 138% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) 2 x USB 2.0 Headphone |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +15° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +30° ~ -30° |
| Въртене (портрет) Pivot | -10° ~ 10° |
| Регулиране височина (Height) | до 110 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 9.60 kg |
| Видео функции |
ClearMR 13000 Color Accuracy : △E< 2 Less Blue Light NVIDIA G-SYNC Compatible VESA DisplayHDR True Black 400 VRR (Variable Refresh Rate) OLED Care 2.0 |
| Други характеристики |
Anti-Reflection KVM Switch |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
9S6-3DD29A-054
|
- 3rd QD-OLED Panel – With stunning image quality and fast response time.
- Fastest 0.03ms GtG response time and 240Hz refresh rate.
- QD Premium Color – Ensures the color meets the market standard – Delta E≤2.
- Incredible HDR visual – VESA DisplayHDR True Black 400.
- Gaming Intelligence App – Create the perfect viewing settings for your games.
- MSI OLED Care 2.0 – Reduced the risk of OLED image sticking / burn-in.
- KVM – Control multiple devices via one set of keyboard, mouse, and monitor.
- Mystic Light – The ultimate gaming finish.
- Console Mode – Provide HDMI™ 2.1 (4K@240Hz) with a full 48 Gbps bandwidth.
- Adjustable Stand – Easily change the position of the monitor for maximum ergonomics.