MSI MAG 275UPD E14 4K|144Hz FHD|288Hz
4711377318150
MSI MAG 275UPD E14 4K|144Hz FHD|288Hz
4711377318150
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция |
1920 x 1080 3840 x 2160 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване |
144 Hz 288 Hz |
| Време за реакция | 1 ms |
| Яркост | 250 cd/㎡ |
| Контраст | 1500:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
Adobe RGB 84% DCI-P3 90% sRGB 130% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port Headphone |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +30° ~ -30° |
| Въртене (портрет) Pivot | +90° ~ -90° |
| Регулиране височина (Height) | до 130mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.10 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Premium Anti-Flicker Less Blue Light PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) |
| Други характеристики | DisplayPort кабел |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
MAG_275UPD_E14
|