MSI MAG 274QPF E20 27" IPS 2K 200Hz
4711377368131
MSI MAG 274QPF E20 27" IPS 2K 200Hz
4711377368131
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 200 Hz |
| Време за реакция | 0.5 ms |
| Яркост | 300 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
Adobe RGB 92% DCI-P3 95% sRGB 124% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) Headphone |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +30° ~ -30° |
| Въртене (портрет) Pivot | +90° ~ -90° |
| Регулиране височина (Height) | до 130 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.80 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Premium Anti-Flicker Less Blue Light NVIDIA G-SYNC Compatible PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) VESA DisplayHDR 400 |
| Други характеристики |
Display Port: 200Hz DisplayPort кабел |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
MAG_274QPF_E20
|