ASUS ROG Strix XG279Q-W
Монитор ,,27" WQHD(2560 x 1440), 170Hz, 1ms, DisplayHDR 400 , Extreme Low Motion Blur Sync, G-Sync compatible
ASUS ROG Strix XG279Q-W
Монитор ,,27" WQHD(2560 x 1440), 170Hz, 1ms, DisplayHDR 400 , Extreme Low Motion Blur Sync, G-Sync compatible
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Тип на панела | IPS |
| Технология | LED/IPS |
| Честота на опресняване | 170Hz |
| Време за реакция | 1 мс |
| Яркост | 400 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Classic |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Видео портове |
DisplayPort HDMI |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Консумирана мощност | 29 W |
| Тегло | 7.00 kg |
| Специални характеристики |
Color Accuracy: △E< 2 Color Temp. Selection(4 modes) DisplayWidget ELMB SYNC Extreme Low Motion Blur G-SYNC® Compatible GameFast Input technology GamePlus GameVisual HDCP Low Blue Light Multiple HDR Mode Trace Free Technology |
| Енергиен клас | Class F |
| Гаранция | 36 месеца |
Монитор ASUS ROG Strix XG279Q-W, 27" WQHD(2560 x 1440), 170Hz, 1ms, Extreme Low Motion Blur Sync, G-Sync compatible, DisplayHDR 400
ROG Strix XG279Q-W
Гейминг монитор ROG Strix XG279Q-W – 27 инча WQHD (2560 x 1440), 170Hz, 1ms (GTG), Extreme Low Motion Blur Sync, 130% sRGB, G-Sync съвместимост, DisplayHDR™
Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Рутери ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS