LOGITECH P960 USB-A Headset
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | On-Ear |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Размер говорители | 30 mm |
| Чувствителност | 111 dB |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Честотен диапазон | 100 Hz ~ 10 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип Микрофон | Bi-Directional |
| Микрофон Sensitivity | -42 dB |
| Тип кабел |
Fixed Rubber |
| Дължина кабел | 2.4 m |
| Съвместимост |
PC Windows macOS Chrome OS |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 120 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
981-000100
|
Виж също:
Звукови системи и тонколони LOGITECH, Уеб камери LOGITECH, Офис клавиатури LOGITECH, Комплект мишка и клавиатура LOGITECH, Мишки LOGITECH, Стойки и аксесоари LOGITECH, Слушалки LOGITECH, Геймърски клавиатури LOGITECH, Геймърски мишки LOGITECH, Геймпадове и волани LOGITECH, Подложки за мишка LOGITECH, Геймърски аксесоари LOGITECH, Адаптери и конвертори LOGITECH, Микрофони LOGITECH, Стрийминг LOGITECH