Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2c - White
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2c - White
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Свързване | Безжична |
| Брой бутони | 5 |
| Цвят | Бял |
| Размери (Mouse) | 38.5 x 61.4 x 118.4 mm |
| Скорост на предаване | 8000 Hz |
| Други (Mouse) | Ускорение 88G |
| Чувствителност | 44000 DPI |
| Тегло | 51 g |
| Сензор | HERO 2 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
910-007538
|
Виж също:
Звукови системи и тонколони LOGITECH, Уеб камери LOGITECH, Офис клавиатури LOGITECH, Комплект мишка и клавиатура LOGITECH, Мишки LOGITECH, Стойки и аксесоари LOGITECH, Слушалки LOGITECH, Геймърски клавиатури LOGITECH, Геймърски мишки LOGITECH, Геймпадове и волани LOGITECH, Подложки за мишка LOGITECH, Геймърски аксесоари LOGITECH, Адаптери и конвертори LOGITECH, Микрофони LOGITECH, Стрийминг LOGITECH