LG 32UN650K-W 31.5" IPS 4K 60Hz
32" LG UHD 4K (3840x2160) HDR IPS Monitor, White | 32UN650K-W.AEU | 8806096297421
LG 32UN650K-W 31.5" IPS 4K 60Hz
32" LG UHD 4K (3840x2160) HDR IPS Monitor, White | 32UN650K-W.AEU | 8806096297421
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 31.5 inch |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 350 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | DCI-P3 95% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port Headphone |
| Накланяне (Tilt) | Да |
| Регулиране височина (Height) | Да |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 5W |
| Консумирана мощност | 45 W |
| Цвят |
Бял Сребрист |
| Тегло | 8.20 kg |
| Тегло без стойка | 6.50 kg |
| Видео функции |
Dynamic Action Sync Flicker Safe HDR10 |
| Други характеристики | Factory Calibration |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
70895
32UN650K-W
|