LENOVO T27QD-40 27" IPS 2K 120Hz
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Време за реакция | 4 ms |
| Яркост | 350 cd/㎡ |
| Контраст | 1500:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | sRGB 99% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) RJ-45 Ethernet (LAN) 1 x Display Port Out 3 x USB 5Gbps 1 x USB-C 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | Да |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | Да |
| Въртене (портрет) Pivot | Да |
| Регулиране височина (Height) | Да |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 20 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.80 kg |
| Тегло без стойка | 4.60 kg |
| Видео функции |
HDR10 Eyesafe Display 2.0 Eye Comfort Low Blue Light (Hardware solution) |
| Други характеристики | DisplayPort кабел |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
71850
|
Виж също:
Мишки LENOVO, Чанти за лаптопи LENOVO, Лаптопи LENOVO, Мрежови карти LENOVO, Комплект мишка и клавиатура LENOVO, Захранвания за лаптопи LENOVO, Монитори LENOVO, Компютри LENOVO, Уеб камери LENOVO, Слушалки LENOVO, Геймърски мишки LENOVO, Геймърски клавиатури LENOVO, Зарядни за телефони LENOVO, Гейминг конзоли LENOVO