LENOVO 27Q-10 26.5" QD-OLED 2K 280Hz
Legion Pro - 68CFGACBEU
LENOVO 27Q-10 26.5" QD-OLED 2K 280Hz
Legion Pro - 68CFGACBEU
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 26.5 inch |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Тип на панела | QD-OLED |
| Честота на опресняване | 280 Hz |
| Време за реакция | 0.03 ms |
| Яркост | 250 cd/㎡ |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
DCI-P3 99% sRGB 99% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port 3 x USB 5Gbps |
| Накланяне (Tilt) | Да |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | Да |
| Въртене (портрет) Pivot | Да |
| Регулиране височина (Height) | Да |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 75 W |
| Цвят |
Черен Сив |
| Тегло | 6.30 kg |
| Тегло без стойка | 4.60 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Premium Pro Adaptive Sync ClearMR 15000 Color Accuracy : △E< 2 VESA DisplayHDR True Black 400 Eyesafe Display 2.0 Dolby Vision Low Blue Light (Hardware solution) |
| Други характеристики |
Factory Calibration HDMI кабел DisplayPort кабел USB-B upstream кабел |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
68CFGACBEU
|
Виж също:
Мишки LENOVO, Чанти за лаптопи LENOVO, Лаптопи LENOVO, Мрежови карти LENOVO, Комплект мишка и клавиатура LENOVO, Захранвания за лаптопи LENOVO, Монитори LENOVO, Компютри LENOVO, Уеб камери LENOVO, Слушалки LENOVO, Геймърски мишки LENOVO, Геймърски клавиатури LENOVO, Зарядни за телефони LENOVO, Гейминг конзоли LENOVO