LENOVO Legion 25-10 24.5" IPS 320Hz
67D4GAC3EU
LENOVO Legion 25-10 24.5" IPS 320Hz
67D4GAC3EU
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 24.5 inch |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 320 Hz |
| Време за реакция | 0.5 ms |
| Яркост | 300 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | sRGB 99% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 1 x Display Port Headphone |
| Накланяне (Tilt) | Да |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | Да |
| Въртене (портрет) Pivot | Да |
| Регулиране височина (Height) | Да |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 25 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5.20 kg |
| Тегло без стойка | 3.10 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Premium Adaptive Sync HDR10 NVIDIA G-SYNC Compatible Eyesafe Display 2.0 Low Blue Light (Hardware solution) |
| Други характеристики | DisplayPort кабел |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
67D4GAC3EU
|
Виж също:
Мишки LENOVO, Чанти за лаптопи LENOVO, Лаптопи LENOVO, Мрежови карти LENOVO, Комплект мишка и клавиатура LENOVO, Захранвания за лаптопи LENOVO, Монитори LENOVO, Компютри LENOVO, Уеб камери LENOVO, Слушалки LENOVO, Геймърски мишки LENOVO, Геймърски клавиатури LENOVO, Зарядни за телефони LENOVO, Гейминг конзоли LENOVO