JBL TUNE 680NC Bluetooth - Blue
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | On-Ear |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Размер говорители | 32 mm |
| Чувствителност | 98 dB |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Честотен диапазон | 10 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Микрофон Sensitivity | -38 dB |
| Съвместимост |
Bluetooth устройства Устройства с 3.5mm жак |
| Цвят | Син |
| Тегло | 161 g |
| Bluetooth версия | Bluetooth 6.0 |
| Време на работа | до 76 часа |
| Обхват | до 10 метра |
| Батерия | 690 mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
JBLT680NCBLU
|

