JBL TUNE 530C USB-C - Black
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | On-Ear |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Размер говорители | 33 mm |
| Чувствителност | 102 dB |
| Съпротивление | 30 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 40 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип кабел | Rubber |
| Съвместимост |
PC Windows Smartphone |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 143 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
JBLT530CBLK
|

