JBL Tune 310C USB-C - Black
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | In-Ear |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Размер говорители | 9.0 mm |
| Чувствителност | 98 dB |
| Съпротивление | 16 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 40 kHz |
| Микрофон | Да |
| Микрофон Sensitivity | -42 dB |
| Тип кабел | Rubber |
| Съвместимост |
PC Windows Android |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 14 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
JBLT310CBLK
|

