JBL Tune 205BT - Black
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | In-Ear |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Размер говорители | 12.5 mm |
| Чувствителност | 106 dB |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Микрофон Sensitivity | -21 dB |
| Съвместимост | Bluetooth устройства |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 17 g |
| Bluetooth версия | Bluetooth 4.0 |
| Време на работа | до 6 часа |
| Обхват | до 10 метра |
| Батерия | 120 mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
JBLT205BTBLK
|

