JBL PARTYBOX 130 - 200W
Amp up the energy with JBL Legendary Sound | AI Sound Boost makes everything hit harder | Futuristic lightshow
JBL PARTYBOX 130 - 200W
Amp up the energy with JBL Legendary Sound | AI Sound Boost makes everything hit harder | Futuristic lightshow
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Мощност RMS | 200 W |
| Честотна лента | 40Hz - 20kHz |
| Чувствителност (dB) | > 80 dB |
| Автономия на батерията до | 15 часа |
| Свързаност |
USB Bluetooth Audio jack 3.5 mm Optical AUX |
| Обхват. | 10 м |
| Размери | 298.4 x 575 x 303 mm |
| Батерия | Li-Ion 4722 mAh |
| Тип | Мобилна |
| Цвят | Черен |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
JBLPB130BLKEP
|

