JBL Live Buds 3 Bluetooth - Purple
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | In-Ear |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Размер говорители | 10 mm |
| Чувствителност | 103 dB |
| Съпротивление | 16 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 40 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип Микрофон | Noise-canceling |
| Микрофон Sensitivity | -38 dB |
| Съвместимост | Bluetooth устройства |
| Цвят | Лилав |
| Тегло | 9 g |
| Bluetooth версия | Bluetooth 5.3 |
| Време на работа | до 10 часа |
| Обхват | до 10 метра |
| Батерия |
60 mAh 620 mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
46007410
|

