JBL Live Beam 3 Bluetooth - Blue
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | In-Ear |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Размер говорители | 10 mm |
| Чувствителност | 98 dB |
| Съпротивление | 16 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 40 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип Микрофон | Noise-canceling |
| Микрофон Sensitivity | -38 dB |
| Съвместимост | Bluetooth устройства |
| Цвят | Син |
| Тегло | 10 g |
| Bluetooth версия | Bluetooth 5.3 |
| Време на работа | до 48 часа |
| Обхват | до 10 метра |
| Батерия |
68 mAh 680 mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
46007484
|

