JBL Junior 320 - Blue
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | On-Ear |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | 3.5 mm TRRS (4-pin) |
| Размер говорители | 32 mm |
| Чувствителност | 78 dB |
| Съпротивление | 34 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Микрофон Sensitivity | -40 dB |
| Съвместимост | Устройства с 3.5mm жак |
| Цвят |
Бял Син |
| Тегло | 117 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
JBLJR320BLU
|