j5create JUD380 USB-A 5in1
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Докинг станция |
| Интерфейс (свързване) | USB-A 5Gbps |
| Брой USB портове | 2 |
| USB Портове | USB-A 5Gbps x2 |
| Видео Портове |
HDMI x1 VGA x1 |
| Други Портове | RJ-45 (1Gb) |
| Видео резолюция | FullHD @60Hz 1920 x 1080 |
| Кабел | Дължина: 0.20m |
| Доп. Информация | Алуминиев корпус |
| Размер | 42.8 x 14.15 x 119.6 mm |
| Цвят | Сребрист |
| Тегло | 0.083 kg |
| Гаранция | 12 месеца |
| Арт. номера |
JUD380
|
Докинг станция с два порта USB™ 3.0 Type-A за свързване на допълнителни периферни устройства, изходен порт HDMI™ и VGA, осигуряващ резолюции до 2048 x 1152, както и вграден мрежови порт RJ45 и е подходящ за вашия Ultrabook или MacBook.
• Аудио канали: 2.1 през HDMI™
• Мрежа: 10/100/1000 Mbps
• Поддържани монитори: 2
• Трансфер на данни: 5 Gbps
• Честота на опресняване: 60 Hz
• Резолюция: 2048 x 1152
Виж също:
Кепчър карти J5CREATE, Адаптери и конвертори J5CREATE, USB кабели J5CREATE, Уеб камери J5CREATE, Мрежови карти J5CREATE, HDMI кабели J5CREATE, USB хъбове J5CREATE, Захранвания за лаптопи J5CREATE, Охлаждащи поставки за лаптопи J5CREATE, Графични таблети J5CREATE, Зарядни за телефони J5CREATE