Intel Core Ultra 5 250KF Plus
PCI Express 5.0
Intel Core Ultra 5 250KF Plus
PCI Express 5.0
Нов
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Серия процесори | Intel Ultra 5 |
| Сокет на процесора | LGA1851 |
| Физически ядра | 18 |
| Логически ядра (Threads) | 18 |
| Hybrid ядра |
P-Cores: 6 E-Cores: 12 |
| Вградена графика | Не |
| Кеш памет | 30 MB |
| Работна честота | 4.2 GHz |
| Turbo Boost (до) | 5.3 GHz |
| Технология на производството | 3 nm |
| Термична мощност - TDP | 125 W |
| Max Turbo Power (W) | 159 W |
| Отключен множител | Да |
| Охладител | Не |
| Codename | Arrow Lake Refresh |
| Chipsets | Intel 800 Series |
| Окомплектовка | BOX - Картонена кутия |
| Release Date | 2026г. 11 Март |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
BX80768250KFSA4V3
|