Intel Core i9-14900F - TRAY
PCI-Express: 5.0
Intel Core i9-14900F - TRAY
PCI-Express: 5.0
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Серия процесори | Intel Core i9 |
| Сокет на процесора | LGA1700 |
| Физически ядра | 24 |
| Логически ядра (Threads) | 32 |
| Hybrid ядра |
P-Cores: 8 E-Cores: 16 |
| Вградена графика | Не |
| Кеш памет | 36 MB |
| Работна честота | 2.0 GHz |
| Turbo Boost (до) | 5.8 GHz |
| Технология на производството | 10 nm |
| Термична мощност - TDP | 65 W |
| Max Turbo Power (W) | 219 W |
| Отключен множител | Не |
| Охладител | Не |
| Codename | Raptor Lake-R |
| Chipsets |
Intel 600 Series Intel 700 Series |
| Окомплектовка | TRAY - само процесор без картонена кутия и охладител |
| Release Date | 2024г. 8 Януари |
| Гаранция | 60 месеца |
| Арт. номера |
CM8071504820610
|