Intel Core i5-11400F - TRAY
Нов
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Серия процесори | Intel Core i5 |
| Сокет на процесора | LGA1200 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Threads) | 12 |
| Вградена графика | Не |
| Кеш памет | 12 MB |
| Работна честота | 2.6 GHz |
| Turbo Boost (до) | 4.4 GHz |
| Технология на производството | 14 nm |
| Термична мощност - TDP | 65 W |
| Max Turbo Power (W) | 110 W |
| Отключен множител | Не |
| Охладител | Не |
| Codename | Rocket Lake |
| Chipsets | Intel 500 Series |
| Окомплектовка | TRAY - само процесор без картонена кутия и охладител |
| Release Date | 2021г. 16 Март |
| Гаранция | 12 месеца |
| Арт. номера |
CM8070804497016
|