Intel Core i3-9100F
Процесор Intel Coffee Lake Core i3-9100F 3.60GHz (up to 4.20GHz ), 6MB, 65W LGA1151 (300 Series)
Intel Core i3-9100F
Процесор Intel Coffee Lake Core i3-9100F 3.60GHz (up to 4.20GHz ), 6MB, 65W LGA1151 (300 Series)
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Серия процесори | Intel Core i3 |
| Сокет на процесора | LGA1151 (300 Series) |
| Физически ядра | 4 |
| Логически ядра (Threads) | 4 |
| Вградена графика | Не |
| Кеш памет | 6 MB |
| Работна честота | 3.6 GHz |
| Turbo Boost (до) | 4.2 GHz |
| Технология на производството | 14 nm |
| Термична мощност - TDP | 65 W |
| Отключен множител | Не |
| Охладител | Да |
| Data width (bits) | 64 |
| Гаранция | 36 месеца |
Процесор Intel Coffee Lake Core i3-9100F 3.60GHz (up to 4.20GHz ), 6MB, 65W LGA1151 (300 Series)