Intel Core i3-12100F - TRAY
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Серия процесори | Intel Core i3 |
| Сокет на процесора | LGA1700 |
| Физически ядра | 4 |
| Логически ядра (Threads) | 8 |
| Вградена графика | Не |
| Кеш памет | 12 MB |
| Работна честота | 3.3 GHz |
| Turbo Boost (до) | 4.3 GHz |
| Технология на производството | 10 nm |
| Термична мощност - TDP | 58 W |
| Max Turbo Power (W) | 89 W |
| Отключен множител | Не |
| Охладител | Не |
| Codename | Alder Lake-S |
| Chipsets |
Intel 600 Series Intel 700 Series |
| Окомплектовка | TRAY - само процесор без картонена кутия и охладител |
| Release Date | 2022г. 4 Януари |
| Гаранция | 12 месеца |
| Арт. номера |
CM8071504651013
|