ID-Cooling SE-903-XT
Охладител за процесор ID-Cooling SE-903-XT | Random Spectrum Lighting
ID-Cooling SE-903-XT
Охладител за процесор ID-Cooling SE-903-XT | Random Spectrum Lighting
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип охлаждане | Въздушно |
| Сокет |
AM5 AM4 1700 1200 1150 1151 1155 1156 |
| Вентилатор скорост | 500 ~ 2200 rpm |
| Конектор | 4-pin |
| Въздушен поток | 45.8 CFM |
| Ниво на шум до: | 25.6 dBA |
| Размери (mm) | 100 x 65 x 123 mm |
| Тегло (гр) | 350 гр |
| Вентилатор размер | 92 x 92 x 25 mm |
| Тип на лагера | Hydraulic Bearing |
| Височина (mm) | 123 mm |
| Капацитет на охлаждане (TDP) | 130 W |
| Други (Cooler) | Random Spectrum Lighting |
| Гаранция | 24 месеца |





Виж също:
Термопасти и подложки ID-COOLING