ID-Cooling SE-224-XT White LED
Охладител за Intel/AMD процесори
ID-Cooling SE-224-XT White LED
Охладител за Intel/AMD процесори
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип охлаждане | Въздушно |
| Сокет |
AM4 1200 1150 1151 1155 1156 2011 2066 |
| Вентилатор скорост | 700 ~ 1800 rpm |
| Конектор | 4-pin |
| Въздушен поток | 76.16 CFM |
| Ниво на шум до: | 32.5 dBA |
| Размери (mm) | 120 x 73 x 154 mm |
| Тегло (гр) | 810 g |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Тип на лагера | Hydraulic Bearing |
| Въздушно налягане | 2.16 mm H₂O |
| Височина (mm) | 154 mm |
| Капацитет на охлаждане (TDP) | 180 W |
| Гаранция | 24 месеца |
Виж също:
Термопасти и подложки ID-COOLING




